.

FİRMA PROFİLİ

DKC ÇİZGİ; Konya'da yol çizgi ve işaretleri alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.


Hizmetlerimiz Arasında;


Otopark çizgileri, fabrika yol çizgileri, bisiklet yolu çizgileri, spor alanı çizgileri, otopark rampa çizgileri, iş güvenliği çizgileri, kaldırım çizgileri, liman çizgileri, engelli işaretleri, epoksi üzerine çizgiler, hissedilebilir yol çizgileri ile diğer çizgiler yer almaktadır.


Otoparklar, fabrikalar, depolar, oyun alanları, kongre merkezleri, fuarlar, alışveriş merkezleri, yürüyüş yolları ve daha bir çok alanda gerekli olan çizgilendirme, yönlendirme ve işaretleme işlerinin tamamını büyük bir özveri ile gerçekleştirmekteyiz.


Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların çizgi taleplerine başarıyla cevap vermiştir.


Gelecekte de kaliteli ürün ve hizmetten ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Misyon ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak


HEMEN ARA

iş güvenliği çizgisi, forklift yolu çizgisi, yol çizgisi, iş güvenliği çizgileri, fabrika yön çizgisi, zemin parlatma, beton silme,  beton cilalama, zemin silme, zemin kazıma, beton parlatma, beton zemin cilalama, beton zemin silim,